Wieczór Szwajcarski

Wieczór Szwajcarski

Zapraszamy na wyjątkowy "Wieczór Szwajcarski z Alliance Française Katowice", który odbędzie się już we wtorek 15 października! Swoją obecnością zaszczyci nas sam Ambasador Szwajcarii w Polsce.

15/10/2019 - 16:00
Alliance Française, ul. Staromiejska 12/3, Katowice
Zapraszamy na wyjątkowy "Wieczór Szwajcarski z Alliance Française Katowice", który odbędzie się już we wtorek 15 październikawedług poniższego harmonogramu:
 
 
Program:
 
  • 16:00 - inauguracja "Sali Szwajcarskiej" z poczęstunkiem w siedzibie Alliance Française w obecności Ambasadora Szwajcarii (Alliance Française, ul. Staromiejska 12/3, Katowice)
  • 18:00 - Wieczór kina szwajcarskiego w kinie Światowid (Światowid, ul. 3 maja 7, Katowice). Projekcja dwóch filmów:
 
- ,,Czas Anny” („Le temps d'Anna"), reż. Greg Zglinski
Młody zegarmistrz zakochuje się do szaleństwa w tajemniczej kobiecie. Jean i Anna pobierają się i wiodą szczęśliwe dzieląc ze sobą wszystko przy boku wiernych przyjaciół. Jean pracuje nad wynalezieniem wodoszczelnego zegarka. Przed nimi przyszłość pełna nadziei. Ale Anna zapada na tajemniczą chorobę i jej stan pogarsza się z dnia na dzień. Czy Jean i jego miłość zdołają ją uratować? Akcja dzieje się w latach 1917 - 1933 w Szwajcarii.
 
- ,,Win Win”, reż. Claudio Tonetti
Prawnik podejmuje się szkolenia drużyny zapaśniczej. Podczas treningów odkrywa talent w chłopcu, który ma poważne problemy rodzinne.
 
 
 
Wstęp:
 
Inauguracja - bezpłatnie
Wieczór filmowy - bilety dostępne w kasie Kina Światowid oraz na www.filmowa.net
Dla uczniów AF bezpłatnie po wcześniejszej rezerwacji w Alliance Française: 518 868 344, sekretariat.alliance.francaise@op.pl
 
 
Wieczór Szwajcarski

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności