Zakochaj się w projektach społecznych! - szybkie randki międzysektorowe

Zakochaj się w projektach społecznych! - szybkie randki międzysektorowe

Stowarzyszenie Alliance Française Katowice jest współorganizatorem wydarzenia Zakochaj się w projektach społecznych! - pierwszych, międzysektorowych, szybkich randek na Śląsku, w Pałacu Inspiracji.

07/02/2019 - 17:00
Pałac Inspiracji, ul. Fryderyka Chopina 10, Siemianowice Śląskie
Obowiązkowa rejestracja
7 lutego 2019 roku, o godz. 17.00 w Pałacu Inspiracji (Donnersmarcków) w Siemianowicach Śląskich odbędą się międzysektorowe randki: do udziału w spotkaniu, w nietypowej konwencji zaproszeni są: przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedstawiciele biznesu i instytucji z Siemianowic Śląskich i okolic. Dzięki spotkaniu, przedstawiciele 3 sektorów z Siemianowic Śląskich i okolic będą mieli okazję znaleźć partnerów do realizacji swoich przyszłych projektów społecznych.
 
 
Międzysektorowa "randka" to pierwsze, w taki sposób, organizowane spotkanie na Śląsku. Wydarzenie przygotowane jest dla przedstawicieli trzech sektorów: biznesu, organizacji pozarządowych i urzędu miasta. Spotkanie ma ściśle określone reguły oraz innowacyjnie zaprojektowane materiały, które przyczynią się do skonkretyzowania rozmów między uczestnikami. Celem spotkania, poza dobrą zabawą, jest osobiste poznanie obecnej działalności i celów instytucji czy organizacji oraz znalezienie partnera bądź finansowania do realizacji swojego projektu społecznego.
 
 
"Zakochaj się..." jest częścią projektu Akademia Liderów Społecznych, który jest zadaniem publiczne współfinansowanym ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i realizowanym przez Fundacja Stajnia.
 
 
 
Instytut Socjologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Urząd Miasta Siemianowice Śląskie objęli patronatem to spotkanie.
Współorganizatorami są: Pałac Inspiracji, Fundacja Stajnia, Stowarzyszenie Alliance Française Katowice. Patronat medialny: Wachtyrz.eu
Wsparcia udziela nam Cukiernia Artystyczna Ania (www.tortyweselne.pl
 
 
 
Międzysektorowe randki odbędą się 7 lutego 2019 r. o godz. 17.00
Pałac Inspiracji, w Siemianowicach Śląskich
 
 
Link do rejestracji: https://829903-6.evenea.pl/
 
Informujemy, że wydarzenie jest bezpłatne jednak rejestracja jest obowiązkowa ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc. 
 
 
Zakochaj się w projektach społecznych! - szybkie randki międzysektorowe
 
 
 

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności