Dzień Europy we Wrocławiu

09/05/2018 - 10:45

W środę 9 maja, w dniu upamiętniającym podpisanie deklaracji Schumana, zapraszamy do Parku Staromiejskiego we Wrocławiu na piknik z okazji Dnia Europy. W miasteczku europejskim na gości czekać będą konkursy, warsztaty, gry, a także stoiska informacyjne partnerów instytucji, organizacji i krajów europejskich. Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej i Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu zapraszają też na debatę „Z Widokiem na Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego”.

Jak co roku Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej oraz Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu wraz z partnerami przygotowały wiele atrakcji z okazji obchodów Dnia Europy 9 maja.

Debata „Z Widokiem na Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego” odbędzie się w Domu Europy przy ul. Widok 10 we Wrocławiu o godzinie 10:45. Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu na adres: epwroclaw@europarl.europa.eu

W miasteczku europejskim w Parku Staromiejskim we Wrocławiu w godzinach 10:00-14:00 na gości czekać będą konkursy, warsztaty, gry, a także stoiska informacyjne instytucji i krajów europejskich. Prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w poniższych wydarzeniach na adres dzień.europy@promarte.pl


Chers Amis,

 

Nous vous invitons chaleureusement à la Journée de l'Europe qui se tiendra cette année dans le Park Staromiejski (à proximité de Teatr Lalek), le 9 mai entre 10h et 14h.

Venez nombreux!

 

Pièce(s) jointe(s)

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności