Kolejny semestr kursów języka francuskiego - od 24 lutego 2020

Zapraszamy na kolejny semestr nauki języka francuskiego, w tym nowy kurs od podstaw.

25/03/2020 - 16:30

Plan zajęć, cennik oraz regulamin znajdą Państwo w załącznikach.

24 lutego ruszył kolejny semestr zajęć, a wraz z nim i nowe propozycje grup, w tym francuski zupełnie od początku - dla kompletnych debiutantów!

Do istniejących już grup dołączyć można w każdej chwili i rozpocząć wraz ze wszystkimi, zarówno w grupie jak i w systemie nauki indywidualnej, przyjemność kontaktu z językiem Moliera.

 

Z powodu epidemii coronawirusa, w części grup zajęcia odbywają się zdalnie, z kolei w niektórych, odpracowanie  nieodbytych godzin odbędzie się wraz z restartem działalności, gdy tylko stanie się to możliwe.

Nie trać tej sposobności, wykorzystaj efektywnie czas pozostania w domu i ucz się jezyka francuskiego w i z udziałem Alliance Française w Szczecinie :-)

 

Zapraszamy!!!

 

Ważne!

Alliance Française - to wyspecjalizowane centrum nauczania języka francuskiego, ale i także centrum egzaminacyjne najważniejszych egzaminów francuskich DELF i DALF, uznawanych na całym świecie.

Alliance Française - to marka i przyjemność!!!   U nas dobrze poznasz język i będziesz mógł wziąć udział w spotkaniach kulturalnych z udziałem Francuzów.

Serdecznie zapraszamy!

Pièce(s) jointe(s)

Ochrona prywatności