Mediateka francuska

Mediateka Alliance Française w Lublinie - regulamin, godziny otwarcia i oferta Mediateki. Do naszej Biblioteki mogą zapisać się wszyscy, nie tylko uczniowie naszej szkoły. Zachęcamy do zapisu uczniów, studentów, osoby dorosłe, które lubią czytać francuską literaturę i prasę.

WKRÓTCE KATALOG LUBELSKIEJ MEDIATEKI ALLIANCE FRANÇAISE BĘDZIE DOSTĘPNY W INTERNECIE. OBECNIE TRWA WPROWADZANIE KSIĄŻEK DO KATALOGU MEDIATEKI INSTYTUTU FRANCUSKIEGO W WARSZAWIE: https://pmb.institutfrancais.pl/

https://www.institutfrancais.pl/fr/les-mediatheques-francaises-en-pologne

Godziny otwarcia Mediateki

Poniedziałek 10:00-16:00

Wtorek 10:00-14:50

Środa 10:00-15:45

Czwartek 10:00-15:45

Piątek 10:00-17:00

Mediateka AF - płyty CD

Alliance Française w Lublinie ma bogatą bibliotekę otwartą zarówno dla swoich Słuchaczy, jak i dla wszystkich osób interesujących się Francją, jej literaturą i życiem codziennym. Kolekcja AF liczy ponad 6 tysięcy książek, 350 CD z piosenką francuską i DVD z filmami. Na miejscu można przeczytać najnowsze gazety, poszperać w Internecie, obejrzeć film, posłuchać muzyki lub pouczyć się języka z licznych podręczników czy nagrań.

Regulamin

Prawa i obowiązki Czytelników:

Regulamin Mediateki dostępny jest w załączniku

 

Oferta dostępnych tytułów prasowych i książek

 Kolekcja AF liczy ponad 6 tysięcy książek, 350 CD z piosenką francuską i DVD z filmami. Z prasy bieżącej otrzymujemy obecnie: Ca m'interesse.

                         

Pièce jointe

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności