24. Festiwal Piosenki Francuskiej w Radziejowie 9.06.2017

Zapraszamy solistów, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne do zaprezentowania dwóch piosenek francuskich lub z francuskiego kręgu językowego, jedną z piosenek w języku francuskim, drugą w języku polskim. Festiwal jest otwarty dla wszystkich powyżej 15 roku życia. Zgłoszenia - formularz zapisu oraz płytę lub plik mp3 z nagraniami piosenek - należy przesłać do 26 maja 2017 roku na adres Szkoły: Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Łokietka ul. Szkolna 12, 88-200 Radziejów z dopiskiem XXIV OFPF lub na adres e-mail: festiwal@radziejow.edu.pl Formularz zapisu jest dostępny na stronie internetowej Szkoły: www.radziejow.edu.pl. Organizator festiwalu oraz sponsorzy ufundowali nagrody dla zwycięzców konkursu: wycieczkę do Francji oraz cenne nagrody rzeczowe.

24. Konkurs Piosenki Francuskiej w Radziejowie jest imprezą cykliczną, która od wielu lat  gromadzi miłośników  kultury francuskiej i języka francuskiego pod dachami Radziejowa, w samym sercu Kujaw.

W tym roku, organizator imprezy, Liceum Władysława Łokietka w Radziejowie, zaprasza pasjonatów piosenki francuskiej i frankofońskiej na 24. odsłonę festiwalu  w dniu 9  czerwca 2017 roku.

Zapraszamy solistów, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne do zaprezentowania dwóch piosenek francuskich lub z francuskiego kręgu językowego, jedną z piosenek  w języku francuskim, drugą w języku polskim.
Festiwal jest otwarty dla wszystkich powyżej 15 roku życia. Zgłoszenia - formularz zapisu oraz płytę lub plik mp3 z nagraniami piosenek - należy przesłać do 26 maja 2017 roku na adres Szkoły:
Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Łokietka
ul. Szkolna 12, 88-200 Radziejów z dopiskiem   XXIV  OFPF
lub na adres e-mail: festiwal@radziejow.edu.pl  
Formularz zapisu jest dostępny na stronie internetowej Szkoły:  www.radziejow.edu.pl.

 Organizator festiwalu oraz sponsorzy ufundowali nagrody dla zwycięzców konkursu: wycieczkę do Francji oraz cenne nagrody rzeczowe.

Festiwalowi towarzyszą inne imprezy:
Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny "Inspiracje Słońcem"
Noc z gwiazdami w Łokietku w obserwatorium astronomicznym
występy gościnne gwiazd polskiej sceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pièce(s) jointe(s)

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności