Szkoła francuskiego - Łódź

Alliance Française z siedzibą w Manufakturze, w samym centrum miasta, to więcej niż szkoła języka francuskiego.

Uznana Marka

Alliance francaise ŁódźAlliance Française w Łodzi jest jednym z ponad 800 stowarzyszeń na całym świecie, zrzeszonych przez Fundację Alliance Francaise z siedzibą w Paryżu oraz wspieranym przez Ambasadę Francji w Polsce. Od ponad 100 lat ośrodki Alliance Française promują język francuski i kulturę francuską dbając jednocześnie o najwyższą jakość nauczania i gwarantując studentom niezwykły kontakt z francuskim.

 

 

Wysoka jakość nauczania

Locaux AF Manufaktura Innowacyjne metody nauczania:

Alliance Française w Łodzi, dbając o jakość nauczania, stosuje najnowsze, innowacyjne metody nauczania. Studenci mogą uczyć się wykorzystując najnowsze technologie, np. tablice interaktywne wspomagające klasyczne nauczanie.

Wykwalifikowani lektorzy:
Alliance Française wybiera najlepszych lektorów, posiadających dyplomy ukończenia studiów wyższych oraz stale podnoszących swoje kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach,.
Nasza kadra pedagogiczna, to lektorzy posiadający uprawnienia do przeprowadzania egzaminów certyfikujących DELF/DALF oraz native spikerzy z Francji.

Kursy dla wszystkich

Salle de classeAF proponuje szeroką gamę kursów języka francuskiego. Nasza bogata oferta, to kursy na wszystkich poziomach, dla zupełnie początkujących i dla bardzo zaawansowanych, dla każdego. Dorośli, dzieci czy młodzież, każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie kurs.

Oprócz standardowych kursów języka francuskiego proponujemy kursy konwersacji, kursy przygotowujące do egzaminów DELF/DALF i do Matury oraz kursy języka francuskiego specjalistycznego z różnych dziedzin: księgowość, finanse, biznes, medycyna, prawo, hotelarstwo i turystyka.
Uwzględniając różne potrzeby naszych studentów proponujemy kursy grupowe i indywidualne. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty, rano, popołudniu i wieczorem. W ten sposób każdy może znaleźć kurs, który najlepiej wpisuje się w jego rozkład zajęć.

W naszej ofercie znajdują się również kursy specjalnie przygotowane dla firm, uwzględniające specyficzne potrzeby ich pracowników.

Prawdziwe spotkanie z kulturą francuską

Marc LevyAlliance Française zapewnia swoim studentom stały kontakt z językiem i kulturą francuską.Nasza siedziba w Manufakturze, nasze nowoczesne i dobrze wyposażone sale tworzą autentyczną francuską atmosferę, przyjazną i sprzyjającą nauce języka francuskiego. Liczne wystawy, koncerty, wykłady i inne wydarzenia kulturalne zapewniają prawdziwe obcowanie z kulturą francuską.

 

Ochrona prywatności