Piaf! The Show - Łódź

Po wielkim sukcesie na Broadwayu, w nowojorskiej Carnegie Hall i paryskiej Olympii, ponad 300 koncertach na całym świecie, wspaniały musical ponownie w Polsce!

26/04/2019 - From 20:00 to 22:30

Po ogromnym sukcesie, na całym świecie i ponad 300 występach Piaf! The Show, ponownie w Polsce! Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf. Dwuczęściowy musical, w całość wykonany w języku francuski przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L'Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”. W rolę Edith Piaf ponownie wciela się uwielbiana na całym świecie Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf, podbijając serca rosnącej grupy fanów. O jej roli w spektaklu, przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery.” Anne Carrere na scenie występuje z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Piaf w tle.

Od chwil premiery, Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach!
Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznym nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego, ale również wersji DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu.

 

O spektaklu i Anne Carrere napisali:

Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono! – Charles Dumont, legendarny kompozytor Edith Piaf

Anna Carrere potrafi cudownie przywołać ducha Edith Piaf New York Times

Anne Carrere podbiła Broadway – NBC News

Prawdziwa uczta
Herald

Wspaniałe! Broadway Blog

Zdumiewająca muzykalność NY Theatre Guide

Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu – Timesquare Chronicles

Była tylko jedna Edith Piaf, ale Anne Carrere jest niesamowita! – France


 

Więcej na temat koncertu: www.piaf-theshow.com

 

Ceny biletów: 95 zł, 130 zł, 160 zł, 180 zł, 220 zł

Bilety dostępne na stronach: Ticketmaster.pl, Empikibilety.pl, Biletyna.pl, eBilet.pl, w kasach Filharmonii Bałtyckiej, w Teatrze Roma, Klubie Wytwórnia oraz w Salonach Empik i sklepach sieci Media Markt

 

Ochrona prywatności