Zapisy - DELF / DALF

Zapraszamy do zapisów na egzaminy z j. francuskiego DELF/DALF w roku 2019. Certyfikaty DELF i DALF są oficjalnymi dokumentami potwierdzającymi znajomość języka francuskiego na odpowiednim poziomie. Uznawane są na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.

 

 

logo DELF/DALF
Egzaminy DELF/DALF - sesja zimowa 2020

 

Zapisy na egzamin Tout Public w sesji zimowej 2020 odbywają się w terminie 25.11.2019-10.01.2020, na egzamin Junior 25.11.2019-07.02.2020, a na egzamin PRIM 17.02.2020-10.04.2020. Sczegółowe terminy oraz ceny dla poszczególnych typów i poziomów egzaminów, dostępne są w zakładce terminy/cennik.
 

Terminy egzaminów w sesji zimowej 2020

 

Aby zapisać się na egzamin należy:

1) Wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej)

Formularz zgłoszeniowy - DELF PRIM
Formularz zgłoszeniowy - DELF JUNIOR
Formularz zgłoszeniowy - DELF TP
Formularz zgłoszeniowy - DELF PRO
Formularz zgłoszeniowy - DALF
 

2) Dokonać płatności za egzamin

Nazwa rachunku: Stowarzyszenie Alliance Française w Katowicach
Bank: BGŻ BNP Paribas
Nr konta: 62 1750 0012 0000 0000 4005 8532
Tytuł wpłaty: nazwisko, imię kandydata, DELF/DALF z odpowiednią jednostką.

* W przypadku egzaminów grupowych w ramach umów ze szkołami prosimy wpisać nazwę  miejscowości i szkoły.
** Informujemy, że możliwa jest płatność w sekretariacie AF karta płatniczą. Nie akceptujemy płatności w gotówce. 

 

3) Formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem wpłaty dostarczyć osobiście do sekretariatu AF bądź przesyłać mailowo na adres: sekretariat.alliance.francaise@op.pl

 

  • Miejsce przeprowadzenia egzaminów - Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach, ul. Staromiejska 12/3, Katowice

 

  • Wyniki egzaminu DELF/DALF zostaną ogłoszone w terminie około miesiąca od dnia przystąpienia do egzaminu pisemnego. Zainteresowani odbierają dyplomy osobiście w sekretaraicie centrum egzaminacyjnego w godzinach jego otwarcia. Przy odbiorze należy okazać ważny dowód tożsamości. Dyplom może odebrać również inna osoba posiadająca odpowiednie upoważnienie.
     
  • Dyplomy egzaminu DELF/DALF zostaną przesłane do centrum egzaminacyjnego w terminie około trzech / czterech miesięcy od dnia przystąpienia do egzaminu pisemnego.

 

  • Osoby, którym w celu przedłożenia odpowiednim władzom (praca zawodowa, wniosek stypendialny, zapis na uniwersytet w kraju z obszaru frankofonii) pilnie będzie potrzebne zaświadczenie o poziomie znajomości języka mogą wystąpić z wnioskiem o wcześniejsze jego przygotowanie (wydawane są tylko zaświadczenia od poziomu B1 włącznie). Poniżej szczegóły postępowania.

 

Tryb postępowania :

1. W dniu zapisu na egzamin należy skierować do kierownika ośrodka egzaminacyjnego pisemny wniosek o wydanie zaświadczenia jak powyżej. Wnioski złożone po terminie egzaminu nie są rozpatrywane.

2. Kierownik rozpatruje wniosek :
a. W przypadku odrzucenia wniosku, ośrodek egzaminacyjny ma obowiązek poinformować kandydata o tym fakcie drogą mailową przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.
b. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku zaświadczenie będzie do odbioru w sekretaraicie ośrodka egzaminacyjnego 3 dni od daty ogłoszenia wyników.

 

  • Zapraszamy również do zapisów na intensywne kursy przygotowawcze do egzaminów DELF/DALF, organizowane około 2 tygodni przed egzaminami. Kursy przewidziane są dla wszystkich poziomów od A1 do C2 i obejmują 10h. Cena wynosi 199 zł. Zapisy trwają w takich samych terminach, jak zapisy na określone egzaminy DELF/DALF. Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się w zakładce kursy - zapisy.

 

UWAGA!!!

 

Jeżeli otrzymaliście już Państwo numer kandydata biorąc udział we wcześniejszych sesjach egzaminacyjnych, nie zapomnijcie o umieszczeniu go na formularzu zgłoszeniowym, gdyż każdej osobie może być przyporządkowany tylko jeden numer.
 

 

Pièce jointe

Ordre dans les listes

2

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności