Zapisy - DELF / DALF

Zapraszamy do zapisów na egzaminy z j. francuskiego DELF/DALF w roku 2017. Certyfikaty DELF i DALF są oficjalnymi dokumentami potwierdzającymi znajomość języka francuskiego na odpowiednim poziomie. Uznawane są na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.

Egzaminy DELF/DALF 2017

Egzaminy DELF/DALF - sesja letnia 2017

 

Zapisy na egzamin Tout Public w sesji letniej 2017 odbywają się w terminie od 03.04.2017 do 27.05.2017,  na egzamin Junior od 03.04.2017 do 05.05.2017, a na egzamin PRIM od 28.11.2016 do 11.03.2017. Sczegółowe terminy oraz ceny dla poszczególnych typów i poziomów egzaminów, dostępne są w zakładce terminy/cennik.

 

Aby zapisać się na egzamin należy:

1) Wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej)

Formularz zgłoszeniowy - DELF PRIM
Formularz zgłoszeniowy - DELF JUNIOR
Formularz zgłoszeniowy - DELF TP
Formularz zgłoszeniowy - DALF

2) Dokonać płatności za egzamin

Nazwa rachunku: Stowarzyszenie Alliance Française w Katowicach
Bank: Bank PKO BP SA
Numer rachunku: 82 1020 2313 0000 3102 0200 5684
Tytuł wpłaty: nazwisko, imię kandydata, DELF/DALF z odpowiednią jednostką.

* W przypadku egzaminów grupowych w ramach umów ze szkołami prosimy wpisać nazwę  miejscowości i szkoły.

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy płatności w gotówce.

 

3) Formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem wpłaty dostarczyć osobiście do sekretariatu AF bądź przesyłać mailowo na adres: sekretariat.alliance.francaise@op.pl

 

 

  • Miejsce przeprowadzenia egzaminów - Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach, ul. Staromiejska 12, Katowice

 

  • Wyniki egzaminu DELF/DALF zostaną ogłoszone w terminie około miesiąca od dnia przystąpienia do egzaminu pisemnego.
     
  • Dyplomy egzaminu DELF/DALF zostaną przesłane do centrum egzaminacyjnego w terminie około trzech / czterech miesięcy od dnia przystąpienia do egzaminu pisemnego.

 

  • Osoby, którym w celu przedłożenia odpowiednim władzom ( praca zawodowa, wniosek stypendialny, zapis na uniwersytet w kraju z obszaru frankofonii) pilnie będzie potrzebne zaświadczenie o poziomie znajomości języka mogą wystąpić z wnioskiem o wydanie takiego zaświadczenia (będą wydawane tylko zaświadczenia od poziomu B1włącznie).

 

Tryb postępowania :

1. W dniu zapisu na egzamin należy skierować do kierownika ośrodka egzaminacyjnego pisemny wniosek o wydanie zaświadczenia jak powyżej.

2. Kierownik rozpatruje wniosek :
a. W przypadku odrzucenia wniosku, ośrodek egzaminacyjny ma obowiązek poinformować kandydata o tym fakcie drogą mailową przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej.
b. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku zaświadczenie zostanie wysłane drogą mailową w ciągu 2 tygodni od daty ogłoszenia wyników.

 

  • Zapraszamy również do zapisów na intensywne kursy przygotowawcze do egzaminów DELF/DALF, organizowane około 2 tygodni przed egzaminami. Kursy przewidziane są dla wszystkich poziomów od A1 do C2 i obejmują 10h. Cena wynosi 199 zł. Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się w zakładce kursy - zapisy.

 

UWAGA!!!

 

Jeżeli otrzymaliście już Państwo numer kandydata biorąc udział we wcześniejszych sesjach egzaminacyjnych, nie zapomnijcie o umieszczeniu go na formularzu zgłoszeniowym, gdyż każdej osobie może być przyporządkowany tylko jeden numer.
 

Pièce jointe

Ordre dans les listes

1

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności