Turystyka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami turystycznymi wyjazdów oraz podróży do Francji i nie tylko...

Oferty turystyczne

 

WENECJA/WERONA/PADWA

Wnecja, Werona, Padwa

 

1 dzień:

Wyjazd z Katowic/Będzina w godzinach wieczornych (ok. 18:00). Nocny przejazd do Włoch.

 

2 dzień:

Przyjazd do Werony, czas wolny na poranną toaletę, następnie zwiedzanie miasta: Arena, Pizza delle Erbe, Santa Maria Antica, Ratusz, GrobowiecScaligerich, Kościół Św. Anastazji, Katedra, Dom Julii, Stary Zamek. Czas wolny. Przejazd do Padwy. W programie m.in. Bazylika św. Antoniego, Kościół Pustelników, Palazzo del Bo. Przejazd do hotelu pod Weroną, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień:

Śniadanie. Przyjazd do Wenecji. Przepłynięcie statkiem do Wenecji na Plac św. Marka, zwiedzanie z przewodnikiem- Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Most Westchnień, spacer w kierunku Ponte Rialto. Czas wolny. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd do Polski.

4 dzień:

Powrót do Polski w godzinach porannych.

Termin 13-16.10.2016r.
Cena 590zł

Szczegółowa oferta - Wnecja, Werona, Padwa

 

SAKSONIA

Saksonia

 

1 dzień:

Wyjazd z Katowic/Będzina w godzinach wieczornych (ok. 18:00). Wyjazd z Katowic/Będzina we wczesnychgodzinach porannych (ok. 4:00).
Przyjazd do Miśni, ok. 10:30, zwiedzanie Fabryki Porcelany, podejście pod Zamek Albrechtsburg (z zewnątrz), spacer po Starym Mieście, m.in. kościół św. Mikołaja. Ok. 14:00 przyjazd do Drezna, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto, Augustusbrucke, Pałac Królów i Elektorów, Katedra Trójcy Świętej, Pochód Książąt, Pałac Taschenberg, Altmarkt, Protestancki Kościół Matki Bożej, Landhaus, zwiedzanie Pałacu Zwinger (dla chętnych). Czas wolny. Po południu przejazd do hotelu w Decinie(Czechy), obiadokolacja, nocleg. Nocny przejazd do Włoch.

2 dzień:

Śniadanie. Przejazd do twierdzy Konigstein - zwiedzanie warowni wybudowanej na wysokiej, piaskowcowej skale. Przejazd do „Szwajcarii Saksońskiej”- Bastei – spacer wśród niesamowitych, piaskowcowych form
skalnych, niezapomniane widoki na przełom Łaby z mostów i platform widokowych zawieszonych na skałach. Przejazd do Pillnitz: Zamek Pillnitz to letnia rezydencja saskich królów. Pałac powstał w XVII wieku w stylu klasycznym i barokowym. Zamek składa się z Pałacu Górnego zbudowanego w stylu barokowym i Pałacu Wodnego położonego nad brzegiem rzeki Łaby, który nawiązuje do sztuki chińskiej. Kompleks został zaprojektowany i zbudowany przez M. Pöppelmann, uważanego za ojca francuskiego klasycyzmu baroku.
W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną, powrót ok. 24:00.

Termin 8-9.10.2016
Cena: 390 zł

Szczegółowa oferta - Sasksonia

 

OBÓZ 2016 W GRECJI

Leptokaria jest jednym z piękniejszych nadmorskich obszarów Grecji.
Położona jest u podnóża pasma Olimpu w odległości 90 km od
Salonik. Rozrywkę zapewnią Państwu tradycyjne greckie „buzukia”,
nowoczesne kluby nocne i teatry. Proponujemy skorzystanie z
różnego rodzaju sportów wodnych. Istnieje również możliwość
wypożyczenia roweru lub motorynki. W restauracjach i tawernach
serwowane są świeże owoce morza oraz wiele innych specjałów z
najróżniejszych kuchni świata. Dzieci mogą spędzić miło czas w
parku rekreacyjnym oraz na placach zabaw. Można zrobić
bardzo ciekawe zakupy w sklepach oferujących stylowe ubrania,
pamiątki, biżuterię i wyroby rękodzielnicze.

.

Obóz - Grecja

Hotel IRA położony jest przy centralnej ulicy Leptokarii w Grecji. Lokalizacja hotelu jest bardzo korzystna, ponieważ plaża znajduje się zaledwie 70 metrów od obiektu.  Hotel posiada 27 pokoi 2 i 3 osobowych, które oferują szeroką gamę usług, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego gościa.

 

Program:

1 dzień:

Wyjazd w godzinach porannych. Wyjazd w kierunku Grecji. Na terenie Serbii postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR). Nocny przejazd przez Serbie i Macedonię.

2 dzień:

Przyjazd do Grecji. Zakwaterowanie, obiad. Następnie spotkanie organizacyjne, czas wolny na plażowanie. Kolacja, nocleg.

3 – 10 dzień:

Program pobytu - plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, realizacja programu zajęć (gry, zabawy, wycieczki, konkursy, wycieczki po okolicy) możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

11 dzień:

Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Obiad. Popołudniu zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.

12 dzień:

Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Termin: 1-12.07.2016r.
Cena 1650zł/os

Obóz - Grecja

 

Urlop letni w Baskiej Vodzie

Baska Vodacią jest miejscowością turystyczną wchodzącą w skład Riwiery Makarskiej. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w całej Riwierze. Charakterystyczne dla tej miejscowości są długie kamieniste plaże, wzdłuż których ciągną się piniowe lasy. 

baska vodaOpis ośroska:

Polożenie: Kompleks bungalowów położony w otoczeniu zieleni, wprost przy żwirowej plaży. W budynku głównym recepcja i restauracja. Snack bar, parking. Do centrum miejscowości ok. 500m. Zakwaterowanie: 50 jednopiętrowych domków, w każdym domku po 4 pokoje (2, 3 osobowe pokoje z prysznicem, WC, Sat TV, balkon).

Plaża:oddalona ok. 50m (zejście po schodkach z kompleksu), żwirkowo-kamienista - jedna z najpiękniejszych w Chorwacji z widokiem na masyw górski Biokovo, z łagodnym zejściem do morza, doskonale zagospodarowana. 

Wyżywienie: śniadania: w formie bufetu z napojami bezpłatne (kawa, herbata, woda, soki), obiadokolacje: sałatki, przystawki i desery w formie bufetu, dania główne - wybór z trzech dań

Program: 

Dzień 1
Wyjazd z Polski w gozinach wieczornych (ok. 20:00)

Dzień 2
Przyjazd do Baskiej Vody w godzina popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas do samodzielnego zagospodarowania, nocleg. 

Dzień 3-8
Śniadanie. Czas do samodzielnego zagospodarowania. Możliwość uczestniczenia na wycieczkach fakultatywnych (Dubrovnik, Medjugorie i Mostar, Fishpicnic) - cena za dodatkową opłatą, cena zależna od ilości osób chętnych. Wieczorem obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 9
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną do kraju, w trakcie jazdy postój w Trogirze i Splicie - zwiedzanie miast z przewodnikiem, czas wolny w Trogirze. Po południu (ok. 18:00) wyjazd w dalszą drogę powrotną.

Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach porannych (ok. 9:00)

Terminy:

1. UWAGA LAST MINUTE PROMOCJA 20.-29.05.2016, cena / dorośli: 1090 zł, cena / dzieci 2-11 lat (z dwójką dorosłych w pokoju): 800zł 

2. 27.05. - 5.06.2016, cena / dorośli 1350 zł, cena / dzieci 2-11 lat (z dwójką dorosłych w pokoju): 1050 zł

3. 16.-25.09.2016, cena / dorośli: 1190 zł, cena / dzieci 2-11 lat (z dwójką dorosłych w pokoju): 900zł

4. 16.-30.09.2016, cena / dorośli: 1699 zł, cena / dzieci 2-11 lat (z dwójką dorosłych w pokoju): 1199zł 

SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ ZNAJDŹ TUTAJ. 

 

Ferie zimowe w Bulgarii

NARTY W BUŁGARII - BANSKO  

Sunrise Park& Spa Hotel ****

 

 

 

Narty Bansko BułgariaStacja narciarska Bansko w Górach Pirin to obecnie jeden z najbardziej atrakcyjnych ośrodków narciarskich na terenie Europy Wschodniej, przez narciarzy spoza Bułgarii odkryty całkiem niedawno, w kraju znany dobrze już od wielu lat. Główne tereny narciarskie rozlokowane są pod szczytem Todorka (2746 m n.p.m.). Amatorów sportów zimowych przyciąga tu nie tylko infrastruktura narciarska i zaplecze noclegowe ale też wyjątkowa atmosfera i niesamowite widoki (Park Narodowy gór Pirin znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO).

Ośrodek dysponuje 65 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. Nowoczesna sieć wyciągów o dużej przepustowości liczy łącznie 22 km. Działa tu kolejka gondolowa, wyciągi krzesełkowe (2,3 oraz 4 -osobowe), orczyki, w tym także wyciągi dla dzieci. 80% tras wyposażonych jest w armatki śnieżne. Około 35% tras przeznaczonych jest dla początkujących. Wśród tras niebieskich jest 16 kilometrowa najdłuższa trasa ośrodka- sztucznie naśnieżana i oświetlona. Generalnie jednak Bansko to ośrodek, którego zalety doceniają przede wszystkim narciarze z pewnym doświadczeniem. Dużo tu tras czerwonych (najdłuższa Balkaniada- liczy ok. 2500m)
i czarnych (25% to trasy dla ekspertów - wymagające naprawdę dobrej techniki).

Narty w Bułgarii, BanskoBansko to ośrodek, w którym organizuje się liczne zimowe imprezy. Po nartach na turystów czeka wiele atrakcji: liczne tawerny i bary, smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera. W Bansku w unikalny sposób udało się połączyć tradycję z nowoczesnością. Zarówno w samym miasteczku jak i w okolicy jest wiele zabytków i ciekawych obiektów kultury.

Link do strony hotelu: http://hotelsunrisebansko.com/

 

Sunrise Park & SPA HotelOpis hotelu:

Lokalizacja: Bansko
Ski info: blisko wyciągu (kilka minut pieszo), do wyciągu dowozi również bezpłatny skibus (w godzinach 8-11 i 15-17:00)
Hotel: Sunrise Park & SPA Hotel****, restauracja, barbeque, lobby bar, sala konferencyjna, wi fi internet w lobby, spa centrum/ mały basen wewnątrz, sauna, jacuzzi, siłownia, hotel posiada 57 apartamentów
Pokoje: wyposażenie: łazienka, TV sat, telefon, aneks kuchenny, lodówka, balkon,

Program:
1 dzień: Wyjazd z Katowic/Będzina ok. 18:00. Nocny przejazd do Bułgarii.
2 dzień: Przyjazd do hotelu w Bansku. Zakwaterowanie, czas do samodzielnego zagospodarowania, obiadokolacja, nocleg.
3-7 dzień: Śniadanie, czas do samodzielnego zagospodarowania, możliwość korzystania z wyciągów narciarskich, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski ok. godziny 10:00.
9 dzień: Powrót do Polski w godzinach wczesnych porannych.

Termin: 20-28.02.2016
Cena:  1150 zł + karnet narciarski 480 zł (4h dziennie)

Cena zawiera:

 • transport komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
 • 6 noclegów w Sunrise Park & SPA Hotel**** w apartamentach 2-4 osobowych
 • wyżywienie HB (6 śniadań i 6 obiadokolacji w formie szwedzkiego stołu) + lunch packety na stok
 • bezpłatne korzystanie z basenu, sauny, łaźni parowej, siłowni na terenie hotelu – zajęcia pływacke na basenie
 • kino wieczorne
 • upominek i dyplon dla każdego uczestnika
 • opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej
 • bogaty program animacyjny
 • dla dzieci najeżdżających na nartach dodakowe zajęcia z animatorem
 • zajęcia na stoku: 4 godzinny dziennie x 5 dni (od poniedziałku do piątku)
 • ubezpieczenie KL, NNW, BP i SKI
 • opiekę rezydenta/przedstawiciela biura
 • taksę klimatyczną
 • podatek vat

 

Dla chętnych możliwość wejścia na lodowisko – cena 25zł / wejście całodniowe (łyżwy w cenie)

KONTAKT:
Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach
ul. Różyckiego 14c (koło Parku Kościuszki)
40-589 Katowice
tel. 518 868 344
e-mail: sekretariat.alliance.francaise@op.pl

 

 

---------------------------------------------------------
 

Wycieczka do Paryża


PARIS - wycieczka do Paryża OFERTA LAST MINUTE

Program:

Wycieczka do Paryża, z Katowic1 dzień
Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przejazd w kierunku Francji. 

2 dzień
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Przerwa na poranną toaletę. Przejazd metrem na Plac Trocadero, Wieża Eiffla. Dla chętnych godzinny rejs statkiem Bateaux Parisiens po Sekwanie. Przejazd na Bulwar Clichy; wejście na Montmartre, zwiedzanie Bazyliki Sacre Coeur, Place du Tertre, Plac Pigalle, Moulin Rouge. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie) i zakup pamiątek. Przyjazd do hotelu,  nocleg.

3 dzień
Śniadanie, następnie przejazd do Wersalu- zwiedzanie pałacu, ogrodów. Przejazd do Paryża; Łuk Triumfalny,Pola Elizejskie, muzeum perfum firmy Fragonard. Możliwość zakupu oryginalnych francuskich perfum. W trakcie zwiedzania przerwa na posiłek (we własnym zakresie). Zwiedzanie indywidualne Luwru. Powrót do hotelu
w późnych godzinach wieczornych.

4 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie miasta metrem. Pałac i Kościół Inwalidów, Dzielnica Łacińska: Paryska Sorbona, Panteon, następnie Wyspa Cite
z Katedrą Notre Dame, Centrum Pompidou i Hotel de Ville – merostwo Paryża. Przerwa na posiłek i zakup pamiątek. Wieczorem wyjazd
w drogę powrotną.

5 dzień
Powrót w godzinach popołudniowych.

 

Cena promocyjna: 799 zł (zamiast 990 zł)

Proponowany termin: 14-18.10.2015r.

 

Cena zawiera:

 • transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, video, barek)
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • 2 noclegi w hotelu w pokojach 2-3 osobowych
 • 2 śniadania
 • opiekę pilota/przewodnika
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • podatek vat

 

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępów
 • opłat przewodników muzealnych
 • opłat za przejazdy metrem  (ok. 8-10 euro)

 

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Orientacyjne ceny biletów wstępu:

Karta Muzealna 42 euro (uprawnia do wstępu do Wersalu, na Łuk Triumfalny, muzeum d' Orsey, Luwru, Pałacu i Kościoła Inwalidów)
Wieża Eiffla - dzieci 13.50 euro, dorośli – 15.50 euro
Statek – 15 euro
Wersal-15 + 8 euro ogrody
Pantheon - 9.50
Łuk Triumfalny – 9.50
Pałac Inwalidów -9.50
Muzea państwowe - dzieci i młodzież do 26 roku życia gratis
Opłata za zestaw słuchawkowy w muzeach 1,5 euro/os.

Wycieczka do Paryża - rejs statkiemZwiedzanie Paryża

 

KONTAKT:

Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach
ul. Różyckiego 14c (koło Parku Kościuszki)
40-589 Katowice
tel. 518 868 344
e-mail: sekretariat.alliance.francaise@op.pl
 

 

---------------------------------------------------------

 

Oferty turystyczne - Prowansja we FrancjiReillanne prowansalskie miasteczko na terenie parku krajobrazowego Luberon (od nazwy pasma Alp Południowych – Luberon), w krainie lawendy, gajów oliwnych, dębów truflowych w odurzajacym aromacie sosen i ziół prowansalskich. Położone na wysokości 550m npm. 1700 mieszkanców.

Atrakcje

Avignon, 67 km na zachód, z pałacem papieskim i słynnym mostem i wielkim akweduktem Pont du Gard 30 km dalej. Aix-en-Provence, 43 km na południe i dalej Marsylia, 80 km z portami, plażami, zatokami – calanques.

Polecane wycieczki jednodniowe:

- Europejskie Colorado w Roussillon ( na trasie do Awinionu ) rezerwat malowniczych
wąwozów z ochry pomarańczowo-żółto-czerwonej;
- St.-Rémy-de-Provence – miasto z wieloma wykopaliskami porzymskimi, 3 km dalej
perełka prowansalska: miasteczko i ruiny les Baux-de-Provence;
- Arles z zabytkami porzymskimi, m. in. wielka areną;
- Camargue w delcie Rodanu (rezerwat ptaków, siedliska różowych flamingów, dzikich
białych koni i czarnych byków, słynna sól morska);
- piękna szeroka plaża w miasteczku Saintes-Maries-de-la-Mer, rozsławione przez Cyganów
zjeżdżających się tutaj w maju z całej Europy na coroczne tygodniowe święto Św. Sary;
- Orange z największym amfiteatrem pozostawionym przez Rzymian;
- w okolicy Reillanne, do zwiedzania pobliskie miasteczka przy drodze napoleońskiej;
- Sisteron z cytadelą, która nie zatrzymała Napoleona w marszu na Paryż i w której
można zobaczyć celę gdzie osadzono Jana Kazimierza, późniejszego króla Polski;
- największe w Europie centrum astronomiczne St.-Michel-l’Observatoire ze specjalnym
parkiem instrumentów dla amatorów astronomii;
- największy w Europie przełom rzeki Verdon (samochodem – wielka pętla 80 km lub
7-godz. przejście dnem wąwozu);
- w promieniu 100 km liczne startowiska
dla paralotniarzy i lotniarzy.

Więcej informacji: www.pokojwprowansji.net

---------------------------------------------------------
 

Kurs fotografii po francusku

 

Kurs fotografii po francusku

 

 • Kurs fotograficzny w Paryżu… po francusku.
 • Zadania teoretyczne i praktyczne z zakresu fotografii
 • Każdy dzień po francusku i w towarzystwie Francuzów
 • Maksymalnie 8 osób w grupie z udziałem profesjonalnego fotografa i nauczyciela francuskiego
 • Innowacyjna, dynamiczna i profesjonalna ekipa nauczycielska

 

Program:

Kurs trwa 5 dni i składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Zakres: kadrowanie, głębia obrazu, szybkość naświetlania, zdjęcia nocne, zdjęcia w studio, użycie flash’a…Wszystko, co niezbędne, aby poskromić swój aparat fotograficzny.
Więcej szczegółów na temat kursu. t
W trakcie trwania kursu zalecamy zakwaterowanie w siedzibie France Horizons.

Kto organizuje: France Horizons przygotowuje kurs razem z Renaud Julian, profesjonalnym fotografem i przyjacielem France Horizons.

Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 18tego roku życia. Poziom języka : minimum A2. Również dla osób francuskojęzycznych. Znajomość aspektów sztuki fotografii nie jest wymagana.

Koszt :  600 EUR / tydzień ( w tym 6 noclegów w siedzibie France Horizons i wyżywienie: 6 śniadań i 6 kolacji. )

Termin: 07.07-11.07 (kurs zaczyna się w poniedziałek o 10.00 rano i kończy w piątek o 19.00)

Uwaga: Sprzęt na kursie fotograficznym nie jest udostępniany. Własny aparat fotograficzny (regulacja ręczna) to konieczność. Zalecamy również zabranie przenośnego komputera z oprogramowaniem typu Photoshop.

Szczegóły: http://francehorizons.com/?page_id=2168&lang=pl

Paryż po francusku
 

Paryż po francusku - obóz językowy

 

 • Praktyczny kurs języka francuskiego
 • 1 lub 2 tygodnie w Paryżu
 • Minimum 8 godzin konwersacji codziennie
 • Każdy dzień po francusku i w towarzystwie Francuzów
 • Przyjazna atmosfera
 • 4-osobowe grupy
 • Innowacyjna, dynamiczna i profesjonalna ekipa nauczycielska

 

Program według Twojego wyboru:

Wśród naszych propozycji :

 • Klasyka : Notre Dame, Wieża Eiffel, Sacré-Coeur, Wersal, Cmentarz Père Lachaise, Centru, Pompidou, Louvre, Montmartre…
 • Gra w Pétanque na arenie Lutèce
 • Marsz przez Paryż
 • Shopping w Galerii Lafayette
 • Słynne macarons w Dzielnicy Łacińskiej

… i wszystkie inne pomysły, które przyjdą Ci do głowy
 

Zmysł pedagogiczny:

Celem naszej ekipy jest pomoc Tobie w praktyce języka francuskiego w życiu codziennym. Razem przygotowujemy plan dnia, razem organizujemy posiłki, razem zwiedzamy wybrane przez Ciebie miejsca… W ten sposób masz minimum 8 godzin konwersacji codziennie, do tego w domowej i przyjaznej atmosferze.
Nasze grupy wyjazdowe to maksymalnie 12 osób, tak więc dla każdej 4ki uczniów dedykowany jest wymiennie 1 nauczyciel. Pełna różnorodność doświadczeń.

Dla kogo : Dla wszystkich powyżej 18tego roku życia. Poziom języka : minimum A2.

Koszt :  600 EUR / tydzień ( w tym 6 noclegów w siedzibie France Horizons i wyżywienie: 6 śniadań i 6 kolacji. ) Koszty dodatkowe: ok. 150 EUR (metro, kawiarnie, muzea, dodatkowe wyżywienia…)

Terminy: 13.07-19.07 / 20.07-26.07 (od niedzieli o 17.00 do soboty 10.00 rano)

Szczegóły: http://francehorizons.com/?page_id=2164&lang=pl

Nicea po francusku
 

Nicea po francusku - France Horizons

 

 • 1 tydzień na Lazurowym Wybrzeżu
 • Minimum 8 godzin konwersacji codziennie
 • Każdy dzień po francusku i w towarzystwie Francuzów
 • Przyjazna atmosfera
 • 4-osobowe grupy
 • Innowacyjna, dynamiczna i profesjonalna ekipa nauczycielska
   

Program kursu:

Kurs w trakcie przygotowań. Szczegółowe informacje wkrótce.

Zmysł pedagogiczny:

Celem naszej ekipy jest pomoc Tobie w praktyce języka francuskiego w życiu codziennym. Razem przygotowujemy plan dnia, razem organizujemy posiłki, razem zwiedzamy wybrane przez Ciebie miejsca… W ten sposób masz minimum 8 godzin konwersacji codziennie, do tego w domowej i przyjaznej atmosferze.
Nasze grupy wyjazdowe to maksymalnie 12 osób, tak więc dla każdej 4ki uczniów dedykowany jest wymiennie 1 nauczyciel. Pełna różnorodność doświadczeń.

Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 18tego roku życia. Poziom języka : minimum A2.

Koszt:  600 EUR / tydzień ( w tym 6 noclegów w siedzibie France Horizons w Antibes i wyżywienie: 6 śniadań i 6 kolacji. ) Koszty dodatkowe: ok. 200 EUR (metro, kawiarnie, muzea, dodatkowe wyżywienia…)

Terminy: 07.09-13.09 (od niedzieli 17.00 do soboty 10.00 rano)

Szczegóły: http://francehorizons.com/?page_id=2166&lang=pl

 

Pièce jointe

Ordre dans les listes

4

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności