Turystyka

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami turystycznymi wyjazdów oraz podróży do Francji i nie tylko...

Oferty turystyczne

 

WCZASY W GRECJI 

Grecja widok

RIWIERA OLOMPIJSKA – region Grecji rozciągający się na przestrzeni ok. 80 km od Salonik do północnej Tessali. Osłonięte od kontynentalnych chłodów i pół wiatrów, kurorty cieszą się doskonałym ciepłem i suchym klimatem. Nazwa pochodzi od odbijającego się cienia góry Olimp w falach Morza Egejskiego.

LEPTOKARIA – to typowe miasteczko greckie charakteryzujące się atmosferą wakacyjnego odpoczynku i letniej beztroski. Posiada bogate zaplecze handlowe i gastronomiczne.

HOTEL DAFNI*** - niewielki, rodzinny hotel, położony bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej w pobliżu centrum miasteczka. Hotel dysponuje pokojami dwu osobowymi (możliwość dostawki) z WC., łazienką, indywidualną klimatyzacją (płatna 5€/24h), sprzętem TVSAT, lodówką.  Do Państwa dyspozycji w hotelu również: restauracja,  kawiarnia a przede wszystkim piękna piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu. Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, lunch (zupa + pieczywo) i obiadokolacja (ciepłe danie mięsne z dodatkami) - obsługa kelnerska. Turnus rozpoczyna się od obiadokolacji i kończy lunchem.

Program:

1 dzień:
Wyjazd w godzinach około południowych w kierunku Grecji. Na terenie Serbii postój na ciepły posiłek. Nocny przejazd przez Serbie i Macedonię.
2 dzień:
Przyjazd do Grecji. Zakwaterowanie, lunch. Następnie spotkanie organizacyjne, czas wolny na plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
3 – 10 dzień:
Pobyt, czas do samodzielnego zagospodarowania, w trakcie dani posiłki, a w ustalonym dniu wycieczka do Litochoro i Olimpu, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (za dopłatą).
11 dzień:
Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Lunch. Popołudniu wyjazd w drogę powrotną do kraju.
12 dzień:
Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Termin: 25.07-05.08.2017r. 

Cena: 1490 zł / os (zamiast 1790 zł)

Cena zawiera:

 •  transport komfortowym autokarem (wc, video,klimatyzacja, barek
 • 9 noclegów w hotelu*** (zakwaterowanie w pokojach wg opisu)
 • wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, lunch i obiadokolacja)
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • wycieczkę do Litochoro i Olimpu

opiekę rezydenta/przedstawiciela biura taksę klimatyczną

Cena nie zawiera:

 • opłaty za korzystanie z klimatyzacji wycieczek fakultatywnych

świadczeń nie wymienionych w ofercie

LITOCHORO + PARK NARODOWY OLIMPU - Dzięki tej wycieczce poznacie Państwo religijne centrum starożytnej Grecji. Słynną górę bogów Olimp, z najwyższym szczytem w Grecji tj. MITIKAS 2918 m. n.p.m. - przejedziemy do miasteczka LITOCHORO,- następnie przespacerujemy się pięknym kanionem rzeki ENIPEAS. Nazwa oznacza kamienne miejsce, miejsce skał. W okresie heroicznych walk wyzwoleńczych, w Litochoro mieściło się tureckie więzienie o ponurej sławie. Na usta całej Grecji, więzienie to trafiło jednak po głośnej akcji byłych partyzantów ELAS. Bojownicy uwolnili wtedy swych więzionych tu i torturowanych kolegów, wcześniej bohaterów narodowego ruchu oporu. Dziś, miejsce byłego więzienia zagospodarowano jako teren spacerowy, stoi tu także hotel, obiekty gastronomii i pomieszczenia organizacji gminnych. Na miejscu dawnego dziedzińca więziennego powstał punkt widokowy na bogate przyrodniczo koryto strumienia, a dalej w stronę góry Olimp na wschodnie ściany krateru i główne szczyty. To głównie tędy zmierzają turyści, wybierający się na szczyt Olimpu. Poza okresem zalegania  śniegu (zwykle od kwietnia do października), bezpieczną, asfaltową drogą można dojechać z Litochoro aż do uroczyska "Prionia", leżącego głęboko, w samym kraterze Olimpu. Znajduje się tam stylowy punkt gastronomiczny i stacja służby EMAK. W centrum Litochoro mieści się Muzeum  Morskie. W tym samym, położonym w parku miejskim, zespole gmachów publicznych, trwa budowa międzynarodowego centrum konferencyjnego.

Wycieczki Fakultatywne:

SALONIKI 20€ - miasto w północnej Grecji nad Zatoką Salonicką (Morze Egejskie). Drugie co do wielkości (po Atenach) miasto Grecji. Jednolity zespół miejski składa się z wielu gmin, formalnie stanowiących oddzielne jednostki administracyjne. Formalnie, centralna gmina, ta o nazwie Thessaloniki, liczy 385,4 tys. mieszkańców, a cały zespół urbanistyczny Salonik 1,084 mln mieszkańców. Saloniki to ośrodek administracyjny największego greckiego regionu Macedonia, nieoficjalnie nazywany współstolicą (Grecji) lub stolicą Macedonii (Macedonii Egejskiej). Prężne i z tradycjami centrum naukowoakademickie, miejsce licznych kongresów i wystaw międzynarodowych, węzeł transbałkańskich autostrad. Zabytki Salonik: Biała Wieża, Łuk Galeriusza, Rotunda, Bazylika św. Dymitriusza.

METEORY 30€ +3 € bilet wstępu- Meteory po grecku znaczy dokładnie ”zawieszone w powietrzu’". W niezwykłej scenerii, na szczytach sterczących pionowo brył skalnych mieści się zespół 24 klasztorów Meteora, zaliczanych do najcenniejszych zabytków sztuki bizantyjskiej przełomu XIV i XV wieku. To potężne centrum ortodoksyjnego kościoła. Od XI w. Meteory uważane są za obraz wielkości Boga. Wznoszą się jako skalisty las w Grecji, na równinie Tesalskiej, blisko miasta Kalambaka. Tam mnisi wyrabiają sobie cnotę posłuszeństwa, próbują się odzwyczaić od swoich nawyków.

ATENY (40€ + 28€ bilety wstępów) - stolica i największe miasto Grecji. Jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy z zabytkami kultury antycznej. Do najważniejszych zabytków Aten należą: zespół architektoniczny Akropolu, Agora Rzymska i Grecka, Świątynia Zeusa, Luk Hadriana, Muzeum Ateńskie, Wieża Wiatrów, itd.

DELFY (40€) – obecnie Kastri, w starożytności miasto greckie, miejsce słynnej wyroczni Apollina, położone w Fokidzie u stóp Parnasu. Centrum Amfiktionii Delfickiej. Miasto zamieszkiwali w większości drobni przekupnie i handlarze dewocjonaliami. Wielki wpływ polityczny wyroczni delfickiej i płynące z niej dochody stały się przyczyną licznych wojen prowadzonych na tym terenie.

KONTAKT:

Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach
ul. Staromiejska12/3
40-013 Katowice
tel. 518 868 344
e-mail: sekretariat.alliance.francaise@op.pl

LICENCJA ORGANIZATORA Marszałka Województwa Śląskiego  NR 872

---------------------------------------------------------

Wczasy w Dalmacji Południowej Neum 
 
Dalmacja Południowa Neum
Hotel Adria***/**** w Neum znajduje się 100 m od plaży.  Posiada przestronne klimatyzowane pokoje i apartamenty z balkonem, widokiem na morze, wyposażone w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, suszarkę do włosów, telefon oraz mini bar. Każdy pokój posiada klimatyzację (w cenie).
 
Villa Matic**** oferuje swoim gościom wygodne i  komfortowe zakwaterowanie w pełni wyposażonych pokojach. Apartamenty posiadają własny balkon z widokiem na morze. Willa oddalona jest od plaży zaledwie o 100 metrów. Miejscowość Neum jest dobrym miejsce wypadowym na ciekawe wycieczki np. do Dubrownika, Medjugorie. W Hotelu Adria znajduje się restauracja, która serwuje dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.
 
Program:
Dzień 1
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych (ok. 21:00).
Dzień 2 
Przyjazd do Neum koło południa, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas do samodzielnego zagospodarowania, nocleg.
Dzień 3-10
Śniadanie. Czas do samodzielnego zagospodarowania. Możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych (Dubrownik, Medjugorie i Mostar, Fishpicnic, Czarnogóra-Boka Kotarska)- za dodatkową opłatą, cena zależna od ilości osób chętnych. Wieczorem obiadokolacja, nocleg.
Dzień 11
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną do kraju, w drodze powrotnej wycieczka do Trogiru i Splitu. Po południu (ok. 18:00) wyjazd w dalszą drogę powrotną.
Dzień 12
Przyjazd do Polski w godzinach porannych (ok. 8:00)
 
Terminy :
8-19.07.2017 (Villa Matic)
17-28.08.2017 (Hotel Adria) 
 
Cena: 1499 zł/os (zamiast 1999 zł)
Promocyjne ceny dla dzieci z dwójką osób dorosłych
pokoju:
Dzieci do 7 lat  399 zł
Dzieci 12 lat  999 zł
Dzieci do 18 lat 1399 zł
 
Cena zawiera:
 
• transport komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, caffe bar, dvd)
• 9 noclegów w hotelu Adria***/**** lub Villi Matic**** w Neum (w zależności od terminu)
• zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienką
• wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje) 
• wycieczkę do Trogiru i Splitu w drodze powrotnej 
• ubezpieczenie KL, NNW i BP 
• taksę klimatyczną
• opiekę przedstawiciela biura 
 
Cena nie zawiera:
 
• dopłaty do pokoju 1 osobowego (450 zł)
• wycieczek fakultatywnych
• świadczeń nie wymienionych w punkcie „cena zawiera”
 
Dubrovnik: niewątpliwie najpiękniejsze miasto w Chorwacji, tzw. "perła Adriatyku", jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Za potężnymi murami kryją się urokliwe uliczki, wspaniałe kościoły, muzea i pałace. Koszt wycieczki zależny od ilości osób chętnych.
 
Medjugorie i Mostar: Medjugorie miasteczko położone w skalistych górach. W 1984 r. Grupie dzieci ukazała się tu Matka Boska. Od tej pory miejscowość stała się sławna na cały świat i co roku jest odwiedzana przez tysiące pielgrzymów. Mostar – Wielokulturowe miasto jest przedsmakiem tego, co spotkać można na terenie Bośni. Piękny, kamienny most, którego budowę datuje się na 1566 rok. Od tamtej pory stał się symbolem miasta. Paradoksalnie, nazwa miasta nie wzięła się bezpośrednio od słowa most, a od słowa mostari, co znaczy strażnicy mostu. Legendarny most spinający skaliste brzegi Neretwy, zbudowany na rozkaz sułtana Sulejmana Wspaniałego. Ponadto do zobaczenia zabytkowe uliczki (m.in. Kujundżiluk) oraz charakterystyczne stragany i bazarki.
 
Fishpicnic- rejs statkiem z poczęstunkiem i lokalnymi trunkami na wyspę Korculę lub Hvar i Brac.
 
KONTAKT:
Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach
ul. Staromiejska 12/3
40-013 Katowice
tel. 518 868 344
 
LICENCJA ORGANIZATORA Marszałka Województwa Śląskiego  NR 872
 
 
---------------------------------------------------------
 
 
WCZASY INTEGRACYJNE 2017 Jarosławiec
 
Jarosławiec
Opis obiektu
Ośrodek o wysokim standardzie 150 m od morza. Jest ogrodzony, oświetlony i w nocy dozorowany. Obiekt posiada własne zaplecze sportowe: boisko do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, badmintona, plac zabaw dla dzieci, salę telewizyjną, sale dyskotekową, zadaszoną świetlicę o pow. 100 m2, SPA, miejsce na ognisko i grill. Ponadto ośrodek znajduje się w sąsiedztwie słynnego Aquaparku. Pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami, wyposażenie: TV, czajnik, szklanki, lampka nocna, szafa,łóżka, sprzęt plażowy: koc, leżak, parawan, balkon zwykły lub francuski. Stołówka: w obiekcie, na parterze. Posiłki serwowane, na śniadania i kolacje dostawiany szwedzki stół.
 
Termin 11-24.09.2017
 
Cena  1290 zł/os (zamiast 1390 zł)
 
Cena zawiera:
 • 13 noclegów w ośrodku o wysokim standardzie w pokojach
 • 2-3 osobowych z łazienkami
 • transport komfortowym autokarem
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania, obiady i kolacje)
 • suchy prowiant na drogę powrotną
 • ubezpieczenie NNW
 • zabawę tematyczną w stylu retro (muzyka lat ‘50 -’70)
 • wieczorki taneczne
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • 1 zabieg mokry (jacuzzi) lub 1 zabieg suchy (masaż) w strefie SPA ośrodka (atrakcyjne zniżki na dodatkowe zabiegi!)
 • codzienne zajęcia z animatorem czasu wolnegogry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
 • opiekę rezydenta podczas całego pobytu
 • wycieczka autokarowa do Ustki i Krzemienicy  (w Krzemienicy
 • wizyta w pasiece i spotkanie z miodziarką; możliwość zakupienia wyrobów z miodu, w tym słynnej nalewki „Onisiówka”)
 • spotkanie z bursztyniarką – prelekcja o bursztynie,
 • możliwość zakupu wyrobów z bursztynu
 • wizyta w Chacie Rybaka w Jezierzanach wycieczki piesze
 • wyjścia na grzyby
 • możliwość korzystania z rowerów
 • taksę klimatyczną
 
KONTAKT:
Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach
ul. Starmiejska 12/3
40-013 Katowice
tel. 518 868 344
 
 
LICENCJA ORGANIZATORA Marszałka Województwa Śląskiego  NR 872
 
---------------------------------------------------------
 

Ferie zimowe w Bulgarii

NARTY W BUŁGARII - BANSKO  

Sunrise Park& Spa Hotel ****

 

 

Narty Bansko BułgariaStacja narciarska Bansko w Górach Pirin to obecnie jeden z najbardziej atrakcyjnych ośrodków narciarskich na terenie Europy Wschodniej, przez narciarzy spoza Bułgarii odkryty całkiem niedawno, w kraju znany dobrze już od wielu lat. Główne tereny narciarskie rozlokowane są pod szczytem Todorka (2746 m n.p.m.). Amatorów sportów zimowych przyciąga tu nie tylko infrastruktura narciarska i zaplecze noclegowe ale też wyjątkowa atmosfera i niesamowite widoki (Park Narodowy gór Pirin znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO).

Ośrodek dysponuje 65 km doskonale przygotowanych tras narciarskich. Nowoczesna sieć wyciągów o dużej przepustowości liczy łącznie 22 km. Działa tu kolejka gondolowa, wyciągi krzesełkowe (2,3 oraz 4 -osobowe), orczyki, w tym także wyciągi dla dzieci. 80% tras wyposażonych jest w armatki śnieżne. Około 35% tras przeznaczonych jest dla początkujących. Wśród tras niebieskich jest 16 kilometrowa najdłuższa trasa ośrodka- sztucznie naśnieżana i oświetlona. Generalnie jednak Bansko to ośrodek, którego zalety doceniają przede wszystkim narciarze z pewnym doświadczeniem. Dużo tu tras czerwonych (najdłuższa Balkaniada- liczy ok. 2500m)
i czarnych (25% to trasy dla ekspertów - wymagające naprawdę dobrej techniki).

Narty w Bułgarii, BanskoBansko to ośrodek, w którym organizuje się liczne zimowe imprezy. Po nartach na turystów czeka wiele atrakcji: liczne tawerny i bary, smaczna kuchnia i przyjazna atmosfera. W Bansku w unikalny sposób udało się połączyć tradycję z nowoczesnością. Zarówno w samym miasteczku jak i w okolicy jest wiele zabytków i ciekawych obiektów kultury.

Link do strony hotelu: http://hotelsunrisebansko.com/

 

Sunrise Park & SPA HotelOpis hotelu:

Lokalizacja: Bansko
Ski info: blisko wyciągu (kilka minut pieszo), do wyciągu dowozi również bezpłatny skibus (w godzinach 8-11 i 15-17:00)
Hotel: Sunrise Park & SPA Hotel****, restauracja, barbeque, lobby bar, sala konferencyjna, wi fi internet w lobby, spa centrum/ mały basen wewnątrz, sauna, jacuzzi, siłownia, hotel posiada 57 apartamentów
Pokoje: wyposażenie: łazienka, TV sat, telefon, aneks kuchenny, lodówka, balkon,

Program:
1 dzień: Wyjazd z Katowic/Będzina ok. 18:00. Nocny przejazd do Bułgarii.
2 dzień: Przyjazd do hotelu w Bansku. Zakwaterowanie, czas do samodzielnego zagospodarowania, obiadokolacja, nocleg.
3-7 dzień: Śniadanie, czas do samodzielnego zagospodarowania, możliwość korzystania z wyciągów narciarskich, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski ok. godziny 10:00.
9 dzień: Powrót do Polski w godzinach wczesnych porannych.

Termin: 20-28.02.2016
Cena:  1150 zł + karnet narciarski 480 zł (4h dziennie)

Cena zawiera:

 • transport komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
 • 6 noclegów w Sunrise Park & SPA Hotel**** w apartamentach 2-4 osobowych
 • wyżywienie HB (6 śniadań i 6 obiadokolacji w formie szwedzkiego stołu) + lunch packety na stok
 • bezpłatne korzystanie z basenu, sauny, łaźni parowej, siłowni na terenie hotelu – zajęcia pływacke na basenie
 • kino wieczorne
 • upominek i dyplon dla każdego uczestnika
 • opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej
 • bogaty program animacyjny
 • dla dzieci najeżdżających na nartach dodakowe zajęcia z animatorem
 • zajęcia na stoku: 4 godzinny dziennie x 5 dni (od poniedziałku do piątku)
 • ubezpieczenie KL, NNW, BP i SKI
 • opiekę rezydenta/przedstawiciela biura
 • taksę klimatyczną
 • podatek vat

 

Dla chętnych możliwość wejścia na lodowisko – cena 25zł / wejście całodniowe (łyżwy w cenie)

KONTAKT:
Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach
ul. Różyckiego 14c (koło Parku Kościuszki)
40-589 Katowice
tel. 518 868 344
e-mail: sekretariat.alliance.francaise@op.pl

 

---------------------------------------------------------

 

Oferty turystyczne - Prowansja we FrancjiReillanne prowansalskie miasteczko na terenie parku krajobrazowego Luberon (od nazwy pasma Alp Południowych – Luberon), w krainie lawendy, gajów oliwnych, dębów truflowych w odurzajacym aromacie sosen i ziół prowansalskich. Położone na wysokości 550m npm. 1700 mieszkanców.

Atrakcje

Avignon, 67 km na zachód, z pałacem papieskim i słynnym mostem i wielkim akweduktem Pont du Gard 30 km dalej. Aix-en-Provence, 43 km na południe i dalej Marsylia, 80 km z portami, plażami, zatokami – calanques.

Polecane wycieczki jednodniowe:

- Europejskie Colorado w Roussillon ( na trasie do Awinionu ) rezerwat malowniczych
wąwozów z ochry pomarańczowo-żółto-czerwonej;
- St.-Rémy-de-Provence – miasto z wieloma wykopaliskami porzymskimi, 3 km dalej
perełka prowansalska: miasteczko i ruiny les Baux-de-Provence;
- Arles z zabytkami porzymskimi, m. in. wielka areną;
- Camargue w delcie Rodanu (rezerwat ptaków, siedliska różowych flamingów, dzikich
białych koni i czarnych byków, słynna sól morska);
- piękna szeroka plaża w miasteczku Saintes-Maries-de-la-Mer, rozsławione przez Cyganów
zjeżdżających się tutaj w maju z całej Europy na coroczne tygodniowe święto Św. Sary;
- Orange z największym amfiteatrem pozostawionym przez Rzymian;
- w okolicy Reillanne, do zwiedzania pobliskie miasteczka przy drodze napoleońskiej;
- Sisteron z cytadelą, która nie zatrzymała Napoleona w marszu na Paryż i w której
można zobaczyć celę gdzie osadzono Jana Kazimierza, późniejszego króla Polski;
- największe w Europie centrum astronomiczne St.-Michel-l’Observatoire ze specjalnym
parkiem instrumentów dla amatorów astronomii;
- największy w Europie przełom rzeki Verdon (samochodem – wielka pętla 80 km lub
7-godz. przejście dnem wąwozu);
- w promieniu 100 km liczne startowiska
dla paralotniarzy i lotniarzy.

Więcej informacji: www.pokojwprowansji.net

---------------------------------------------------------
 

Kurs fotografii po francusku

 

Kurs fotografii po francusku

 

 • Kurs fotograficzny w Paryżu… po francusku.
 • Zadania teoretyczne i praktyczne z zakresu fotografii
 • Każdy dzień po francusku i w towarzystwie Francuzów
 • Maksymalnie 8 osób w grupie z udziałem profesjonalnego fotografa i nauczyciela francuskiego
 • Innowacyjna, dynamiczna i profesjonalna ekipa nauczycielska

 

Program:

Kurs trwa 5 dni i składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Zakres: kadrowanie, głębia obrazu, szybkość naświetlania, zdjęcia nocne, zdjęcia w studio, użycie flash’a…Wszystko, co niezbędne, aby poskromić swój aparat fotograficzny.
Więcej szczegółów na temat kursu. t
W trakcie trwania kursu zalecamy zakwaterowanie w siedzibie France Horizons.

Kto organizuje: France Horizons przygotowuje kurs razem z Renaud Julian, profesjonalnym fotografem i przyjacielem France Horizons.

Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 18tego roku życia. Poziom języka : minimum A2. Również dla osób francuskojęzycznych. Znajomość aspektów sztuki fotografii nie jest wymagana.

Koszt :  600 EUR / tydzień ( w tym 6 noclegów w siedzibie France Horizons i wyżywienie: 6 śniadań i 6 kolacji. )

Termin: 07.07-11.07 (kurs zaczyna się w poniedziałek o 10.00 rano i kończy w piątek o 19.00)

Uwaga: Sprzęt na kursie fotograficznym nie jest udostępniany. Własny aparat fotograficzny (regulacja ręczna) to konieczność. Zalecamy również zabranie przenośnego komputera z oprogramowaniem typu Photoshop.

Szczegóły: http://francehorizons.com/?page_id=2168&lang=pl

Paryż po francusku
 

Paryż po francusku - obóz językowy

 

 • Praktyczny kurs języka francuskiego
 • 1 lub 2 tygodnie w Paryżu
 • Minimum 8 godzin konwersacji codziennie
 • Każdy dzień po francusku i w towarzystwie Francuzów
 • Przyjazna atmosfera
 • 4-osobowe grupy
 • Innowacyjna, dynamiczna i profesjonalna ekipa nauczycielska

 

Program według Twojego wyboru:

Wśród naszych propozycji :

 • Klasyka : Notre Dame, Wieża Eiffel, Sacré-Coeur, Wersal, Cmentarz Père Lachaise, Centru, Pompidou, Louvre, Montmartre…
 • Gra w Pétanque na arenie Lutèce
 • Marsz przez Paryż
 • Shopping w Galerii Lafayette
 • Słynne macarons w Dzielnicy Łacińskiej

… i wszystkie inne pomysły, które przyjdą Ci do głowy
 

Zmysł pedagogiczny:

Celem naszej ekipy jest pomoc Tobie w praktyce języka francuskiego w życiu codziennym. Razem przygotowujemy plan dnia, razem organizujemy posiłki, razem zwiedzamy wybrane przez Ciebie miejsca… W ten sposób masz minimum 8 godzin konwersacji codziennie, do tego w domowej i przyjaznej atmosferze.
Nasze grupy wyjazdowe to maksymalnie 12 osób, tak więc dla każdej 4ki uczniów dedykowany jest wymiennie 1 nauczyciel. Pełna różnorodność doświadczeń.

Dla kogo : Dla wszystkich powyżej 18tego roku życia. Poziom języka : minimum A2.

Koszt :  600 EUR / tydzień ( w tym 6 noclegów w siedzibie France Horizons i wyżywienie: 6 śniadań i 6 kolacji. ) Koszty dodatkowe: ok. 150 EUR (metro, kawiarnie, muzea, dodatkowe wyżywienia…)

Terminy: 13.07-19.07 / 20.07-26.07 (od niedzieli o 17.00 do soboty 10.00 rano)

Szczegóły: http://francehorizons.com/?page_id=2164&lang=pl

Nicea po francusku
 

Nicea po francusku - France Horizons

 

 • 1 tydzień na Lazurowym Wybrzeżu
 • Minimum 8 godzin konwersacji codziennie
 • Każdy dzień po francusku i w towarzystwie Francuzów
 • Przyjazna atmosfera
 • 4-osobowe grupy
 • Innowacyjna, dynamiczna i profesjonalna ekipa nauczycielska
   

Program kursu:

Kurs w trakcie przygotowań. Szczegółowe informacje wkrótce.

Zmysł pedagogiczny:

Celem naszej ekipy jest pomoc Tobie w praktyce języka francuskiego w życiu codziennym. Razem przygotowujemy plan dnia, razem organizujemy posiłki, razem zwiedzamy wybrane przez Ciebie miejsca… W ten sposób masz minimum 8 godzin konwersacji codziennie, do tego w domowej i przyjaznej atmosferze.
Nasze grupy wyjazdowe to maksymalnie 12 osób, tak więc dla każdej 4ki uczniów dedykowany jest wymiennie 1 nauczyciel. Pełna różnorodność doświadczeń.

Dla kogo: Dla wszystkich powyżej 18tego roku życia. Poziom języka : minimum A2.

Koszt:  600 EUR / tydzień ( w tym 6 noclegów w siedzibie France Horizons w Antibes i wyżywienie: 6 śniadań i 6 kolacji. ) Koszty dodatkowe: ok. 200 EUR (metro, kawiarnie, muzea, dodatkowe wyżywienia…)

Terminy: 07.09-13.09 (od niedzieli 17.00 do soboty 10.00 rano)

Szczegóły: http://francehorizons.com/?page_id=2166&lang=pl

 

---------------------------------------------------------

Pièce jointe

Ordre dans les listes

4

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności