Le Crobag

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Le Crobag.

Le Crobag

Logo Le Crobag
Firma powstała w 1981 roku, obecnie cieszy się dużą popularnością na terenie Austrii, Niemiec i coraz większą w Polsce. A to wszystko dzięki produkcji oryginalnych francuskich przysmaków: bagietek, croissantów, świeżych kanapek, sałatek, zimnych i ciepłych napoi.

Z myślą o wszystkich zaspanych podróżnych, marzących o porannej kawie i ciepłym, pachnącym rogaliku, Le Crobag koncentruje swoje lokale na dworcach kolejowych oraz stacjach metra. Również w Katowicach restauracja znajduję się na Dworcu PKP i oferuje szeroką gamę produktów do spożycia na miejscu lub na wynos. Filie Le Crobag są otwarte nawet do 24h na dobę.

Wypiek oryginalnych przysmaków francuskich z najlepszych składników i dodatków oraz ręczne wykończenie oferowanych produktów pozwalają firmie na zaspokojenie gustów nawet najbardziej wymagających klientów.
A wszystko to w myśl motta: „ O każdej porze dnia i nocy prosto z pieca”.

Dzięki naszej karcie AF otrzymujesz 10 % zniżki na wszystkie proponowane produkty oraz bezcenną możliwość relaksu przy filiżance ulubionej kawy i chrupiącym rogaliku lub świeżej bagietce.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej Le Crobag: http://www.lecrobag.de/pl/home.html
 

Smacznego!!!
 

Le CrobagLe Crobag

 

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności