Kursy języka francuskiego w Katowicach

Kursy języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zajęcia w grupach i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapisy na I semestr w roku akademickim 2017/2018 już trwają! Zaczynamy 14 października 2017! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Alliance Française w Katowicach oferuje szeroki zakres kursów języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C1). Dysponujemy zespołem nauczycieli składającym się z polskich lektorów oraz native speakerów, którzy dostarczą Wam najlepszą jakość nauki języka francuskiego. W naszej ofercie znajdują się:

 • kursy grupowe dla młodzieży i dorosłych (1 lub 2 razy w tygodniu)
 • kursy dla dzieci
 • kursy specjalistyczne (ekonomiczno-handlowy oraz prawniczy)
 • konwersacje w grupach
 • przygotowanie do matury i egzaminów gimnazjalnych
 • przygotowanie do egzaminów DELF/DALF
 • zajęcia indywidualne
 • kursy online
 • intensywne kursy wakacyjne
 • kursy dla firm
 • polski dla obcokrajowców
   

 

Dla naszych kursantów przewidujemy zniżki na książki oraz możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach kulturalnych i biznesowych. Wśród nich: degustacja kuchni i win francuskich, pokazy mody, imprezy w klubach, kino klubowe, sympozja biznesowe czy dni frankofonii na Śląsku.

Ponadto zajmujemy się organizacją egzaminów DELF/DALF oraz egzaminów z j. francuskiego specjalistycznego Izby Przemysłowo-Handlowej w Paryżu. Wszystkie egzaminy odbywają się w naszej siedzibie w Katowicach (szczegóły w zakładce egzaminy).
 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą kursów, cennikiem, planem zajęćkalendarzem roku, regulaminem kursów  oraz rozpiską kometencji językowych (poniżej). Zapraszamy do zapisów!

Zachęcamy również do sprawdzenia swojego poziomu znajomości języka francuskiego, rozwiązując test poziomujący online.

Opis kompetencji językowych dla poszczególnych poziomów j. francuskiego:

 

Sprawdź swoje kompetencje językowe
(Kliknij w obraz, aby powiększyć)

rozpiska kompetencji językowych

 

Oferta dla firm:

Stowarzyszenie Alliance Francaise w Katowicach oferuje specjalistyczne kursy j. francuskiego dla firm. Dysponujemy zespołem nauczycieli na najwyższym poziomie (polscy lektorzy oraz native speakerzy), którzy przygotują do aktywnego i profesjonalnego wykorzystania języka francuskiego w sytuacjach zawodowych. Co więcej kształcimy również w zakresie coachingu oraz kultury pracy we Francji. Każda oferta dla firm tworzona jest indywidualnie i podlega negocjacjom.

Zachęcamy ponadto do zdawania egzaminów z j. francuskiego DELF/DALF oraz z j. francuskiego specjalistycznego.
 

 

I semestr kursów j. francuskiego 2017/2018

Oferta kursów - II semestr 2016/2017
Plan zajęć - II semestr 2016/2017
Cennik 2017/2018

 

Pièce jointe

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności