XXV Festiwal piosenki francuskiej

XXV Festiwal piosenki francuskiej

Festiwal Piosenki Francuskiej jest formą popularyzacji piosenki francuskiej, ma także na celu przyczynić się do umocnienia przyjaźni między narodem francuskim i polskim oraz pomóc nawiązać wzajemne kontakty między miłośnikami piosenki i stworzyć możliwości wymiany doświadczeń artystycznych młodych wokalistów amatorów.

25/05/2018 - 10:00
Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Łokietka ul. Szkolna 12, Radziejów

25 maja 2018 roku odbędzie się finał XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Festiwal odbędzie się po raz 25. , a więc jubileuszowy. Jest to impreza otwarta dla solistów, zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych dla wykonawców powyżej 15. roku życia. Jak co roku, do przesłuchań finałowych wybierani są wykonawcy na podstawie przesłanych nagrań  do 11 maja 2018. 15 maja wszyscy zakwalifikowani otrzymają informację zwrotną o przesłuchaniach finałowych, które odbędą się 25 maja 2018 roku. Zapraszamy wszystkich miłośników piosenki francuskiej do Radziejowa, na Kujawach.

 

Festiwal Piosenki Francuskiej jest formą popularyzacji piosenki francuskiej, ma także na celu przyczynić się do umocnienia przyjaźni między narodem francuskim i polskim oraz pomóc nawiązać wzajemne kontakty między miłośnikami piosenki i stworzyć  możliwości wymiany doświadczeń artystycznych młodych wokalistów amatorów. Festiwal ma formułę otwartego konkursu. Udział mogą zgłaszać soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne - wykonawcy piosenki francuskiej w wieku od 15 lat. Uczestnicy zgłaszają się indywidualnie lub za pośrednictwem instytucji patronujących. Wszystkich miłośników piosenki francuskiej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 11 maja 2018 roku. Do 15 maja 2018 roku każdy uczestnik otrzyma informację dotyczącą zakwalifikowania się do finału Festiwalu. Lista finalistów zamieszczona też będzie na stronie internetowej szkoły.

 

Zgłoszenia należy przesłać na adres:
 
Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Łokietka
ul. Szkolna 12
88-200 Radziejów
z dopiskiem   XXV  OFPF
lub na adres e-mail: festiwal@radziejow.edu.pl
 
 
 
 
XXV Festiwal piosenki francuskiej

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności