Projekcja filmu "Nasze jutro"

Projekcja filmu francuskiego "Demain"

Akademickie Centrum Sukcesu oraz Alliance Francaise Katowice zapraszają na projekcję filmu francuskiego pt. "Nasze jutro" (Demain).

22/02/2018 - 18:30
Uniwersytet Śląski, WNS, ul. Bankowa 11, Katowice, s. 312

Akademickie Centrum Sukcesu oraz Alliance Francaise Katowice zapraszają na projekcję filmu francuskiego pt. "Nasze jutro" (Demain), która odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godzinie 18:30 w budynku Uniwersytetu Śląskiego na ul. Bankowej 11 w Katowicach (sala 312). Projekcja odbędzie się w języku francuskim z napisami francuskimi. Wstęp bezpłatny.

Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o mailowe potwierdzenie swojej obecności : cru.katowice@gmail.com, sekretariat.alliance.francaise@op.pl

 
 
NASZE JUTRO (DEAMIN)
 
Gatunek: Dokument
Reżyseria: Mélanie Laurent Cyril Dion
Francja, 2015
 
"Nasze jutro" to fascynujące, ale też przerażające spojrzenie na przyszłość Ziemi. Jako społeczeństwo, które każdego dnia korzysta z zasobów planety powinniśmy czuć się zobowiązani do jej ochrony i odpowiedzialni za stworzenie bezpiecznego schronienia dla naszych dzieci. Wszystko wskazuje na to, że apokaliptyczne scenariusze mogą się urzeczywistnić, dlatego stajemy w obliczu konieczności jak najszybszego wdrożenia zmian i odpowiedzi na pytanie: jak chcemy by wyglądało nasze jutro?
 
Projekcja filmu "Nasze jutro"

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności