Kino na Obcasach - Bridget Jones 3

Bridget Jones 3

Alliance Francaise Katowice partnerem kolejnej edycji "Kina na obcasach" w Multikinie!

13/09/2016 - 19:00
Multikino w Galerii Katowickiej
Alliance Francaise Katowice partnerem kolejnej edycji "Kina na obcasach" w Multikinie!
 
Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 13 września o godzinie 19:00 w Multikinie w Galerii Katowickiej. Przedpremierowo wyświetlona zostanie ekranizacja bestsellerowej książki autorstwa Helen Fielding - komedia „Dziennik Bridget Jones 3
 
Seans tylko dla pań!
 
Dla wszystkich Pań czekają drobne upominki, a dla odważnych – wyjątkowe konkursy. Do wygrania m. in. gadżety niespodzianki od Alliance Francaise Katowice.
 
Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?
Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…
 
Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii „Transformers” oraz serialu „Chirurdzy” Patricka Dempsey’a, a także laureatkę Oscara Emmę Thompson.
 
Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni „Pamiętnika Bridget Jones”. Dwie poprzednie części filmu zarobiły ponad pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Za rolę Bridget Jones Renée Zellweger otrzymała nominację do Oscara.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
Bridget Jones 3

 

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności