Kiloff Festival - projekcja filmu francuskiego

kiloff Festival

12. Festiwal Filmów Niezależnych kiloff zaprasza na oficjalne otwarcie! 2 czerwca przewidziana jest projekcja francuskiego filmu "Piosenki o miłości". Projekcja przygotowana we współpracy z Alliance Francaise Katowice.

02/06/2016 - 20:00
pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice
12. Festiwal Filmów Niezależnych kiloff zaprasza na oficjalne otwarcie! Co nas czeka podczas dwunastego spotkania? Same dobre rzeczy, o których aż szkoda pisać – to trzeba zobaczyć! Po raz kolejny rzucamy wyzwanie Katowicom (już przecież próbowaliśmy je zniszczyć na jednym z beforów) – sprawimy, że w tym roku o Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff będzie głośno. Naprawdę.
 
Festiwal odbywa się w dniach 2-4 czerwca w Katowicach. Szczególnie zapraszamy wszystkich na uroczyste otwarcie 2 czewca o godzinie 20:00 w Strefie Centralnej (pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice)
 
Po oficjalnym otwarciu zaprezentowany zostanie film „Piosenki o miłości” („Les chansons d’amour”) w reżyseriiChristophe Honoré.
 
Przeniesieni zostaniemy do Paryża i poznamy historię Ismaela, który mieszka wraz ze swoją dziewczyną, Julie. W pewnym momencie decydują się, żeby w ich związku pojawiła się jeszcze Alice, która jest koleżanką z pracy Ismaela. Niespodziewanie jednak, podczas wspólnego wyjścia na koncert, zdarza się coś, co całkowicie zmieni bieg ich historii.
 
W filmie występują: Louis Garrel (Marzyciele, Zwyczajni kochankowie), Chiara Mastroianni (Świąteczne opowieści) i Ludivine Sagnier (Basen, 8 kobiet).
 
Projekcja przygotowana we współpracy z Alliance Francaise Katowice!
 
Więcej informacji oraz szczegółowy program: http://kiloff.art.pl/
 
 
 
Kiloff Festival
 

 

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności