Francuski wieczór filmowy

KinoKlub

Zapraszamy na wieczór filmowy KinoKlubu Alliance Francaise, który odbędzie się 23 października w klubie Eureka w Katowicach.

23/10/2015 - 20:00
Klub Eureka, ul. Św. Jacka 1A, Katowice

KinoKiub Alliance Francaise!

Zapraszamy na francuski wieczór filmowy, który odbędzie się 23 października (piątek) o godzinie 20:00 w klubie Eureka w Katowicach. Podczas wieczoru zostanie wyświetlona francuska komedia "Camille redouble" ("Kamila powtarza rok"). Projekcja przewidziana jest z polskimi napisami.

Wstęp wolny!

"Camille redouble" - "Kamila powtarza rok"

reżyseria:  Noémie Lvovsky
scenariusz: Noémie LvovskyFlorence SeyvosPierre-Olivier MatteiMaud Ameline
gatunek: Komedia
produkcja: Francja
premiera: 25 maja 2012 (świat)
nagrody: 2 nagrody i 13 nominacji

Camille (Noémie Lvovsky) miała jedynie 16 lat, gdy ucząc się w liceum, zakochała się w Ériku (Samir Guesmi). Wzięli ślub, urodziło się ich dziecko i oboje myśląc, że nie mogą być bardziej szczęśliwi, cieszyli się życiem. Po 25 latach małżeństwa, mężczyzna odchodzi do młodszej kochanki, a rozżalona żona upija się na imprezie sylwestrowej, zapada w śpiączkę i budzi się w... swojej przeszłości! Camille ponownie ma 16 lat, jej rodzice żyją, a ona sama musi pójść do szkoły, gdzie po raz kolejny spotka się ze swoimi klasowymi znajomymi oraz znienawidzonym mężem Érikiem. Czy kobieta ponownie się w nim zakocha? Czy może odrzuci jego zaloty i tym samym zrezygnuje z własnej córki?

 

Kino Klub Alliance Francaise Katowice

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności