Noc kina francuskiego + koncert

Serdecznie zapraszamy na noc kina francuskiego połączoną z koncertem oraz francuskim poczęstunkiem w kinie Światowid w Katowicach.

21/11/2014 - 22:15
Kino Światowid, ul. 3-go Maja 7, Katowice

NOC KINA FRANCUSKIEGO WRAZ Z KONCERTEM

21 listopad to wyjątkowy wieczór. Rozpocznie go Maria Baładżanow wraz z mini-recital’em La Boheme, najpiękniejszymi francuskimi utworami w polskim tłumaczeniu i w nowych aranżacjach z Katarzyną Milczarek przy fortepianie.

Maria Baładżow- słuchaczka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach oraz Rybnickiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
 

Filmy które przygotowaliśmy dla Państwa to:

3 serca ( 3 coeurs)3 serca ( 3 coeurs)

reż. Benoît Jacquot,
106 min, dramat, Francja 2014

Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku kobieta spotyka mężczyznę. Sylvie mieszka tu od lat, Marc spóżnił się na pociąg do Paryża. Spacer i rozmowy o życiu sprawiają, że w ciągu  kilku godzin stają się sobie bardzo bliscy. Umawiają się na kolejne spotkanie w Paryżu. Pech sprawił, że Marc nie pojawi sie.  Niespełniona miłość będzie dręczyć Sylvie...
Obsada: Catherine Deneuve, Charlotte Gainsbourg

 

Sils Maria ( Clouds of Sils Maria)Sils Maria ( Clouds of Sils Maria)

reż. Olivier Assayas,
124 min, dramat, USA, Francja 2014

Wybitna aktorka u szczytu sławy, spędza kilka dni w Alpach, w towarzystwie swojej młodej asystentki, a zarazem jedynej przyjaciółki. Pod wpływem serii drobnych zdarzeń, spotkania z dawnym partnerem i kochankiem, konfrontacji z przeszłością, imntymnych rozmów Marie Enders będzie gotowa zagrać najwiekszą życiową rolę. Samą siebie. Film opowiada o wejściu w wiek średni i postrzeganiu własnego sukcesu.
Obsada: Juliette Binoche, Kristen Stewart

Cena biletów:
do 17.11 - 21 złotych
od 18.11 - 28 złotych

Bilety można rezerwować pod numerem: (32) 258-74-32 bądz nabywać bezpośrednio w kasie kina Światowid.

Nie zwlekaj, kup bilety już dziś!

 

Noc kina francuskiego katowice

 

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności