StartUp Mixer

StartUp Mixer 2013

Zapraszamy do udziału w spotkaniu networkingowym organizowanym Przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – StartUp Mixer.

17/09/2013 - 19:00
Oko Miasta, Rondo im. Generała Jerzego Ziętka 1, Katowice
Wstęp wolny

W programie znajduje się między innymi konkurs na najlepszy pomysł na biznes firm działających w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, wystąpienie eksperta, a także networking – część spotkania poświęcona nawiązywaniu kontaktów z przedstawicielami przedsiębiorstw działających w różnych branżach.

Gościem honorowym – ekspertem będzie Dariusz Żuk – współtwórca i Prezes Zarządu Polski Przedsiębiorczej – think tanku działającego w obszarze przedsiębiorczości. Polska Przedsiębiorcza posiada pierwszą systemową strategię wspierania przedsiębiorczości „Droga do Polski Przedsiębiorczej”, mającą na celu osiągnięcie przez Polskę do 2020 roku pozycji lidera w obszarze startupów oraz wykreowanie 3 polskich firm na skalę skype’a czy google’a.

Wśród prezentujących się firm znajdą się: Cudotwórnia Events – firma, która każde wydarzenie potrafi zamienić w fabularną przygodę, agencja interaktywna gnStudio specjalizująca się w kompleksowym kreowaniu wizerunku marki w internecie oraz Niezależna Grupa Popularyzatorów Nauki Eksperymentatorzy – eksperci od niekonwencjonalnych metod promowania nauk przyrodniczych.

Partnerami spotkania są Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, Dom Miasta Saint-Étienne w Katowicach  oraz Alliance Francaise. Prezydent Katowic, Piotr Uszok, objął cykl spotkań StartUp Mixer patronatem honorowym.

Impreza odbędzie się w ramach III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw (16-18 września 2013 r.).

Wstęp wolny. Zapisy na http://mixeroko.evenea.pl/

Ilość miejsc ograniczona.

 

StartUp Mixer 2013

Dodaj komentarz

Ochrona prywatności