Kursy języka francuskiego Katowice
Kursy języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zajęcia w grupach i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy na językową i kulturalną podróż do Alliance Francaise Katowice! Dowiedz się więcej
Kursy j. francuskiego - I semestr 2018/2019

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do zapisów na kursy języka francuskiego w roku akademickim 2020/2021 w Alliance Francaise Katowice! I semestr rozpoczynamy już od 10 października. Rekrutacja trwa!

logo DELF/DALF

Zapraszamy do zapisów na egzaminy z j. francuskiego DELF/DALF w roku 2020. Certyfikaty DELF i DALF są oficjalnymi dokumentami potwierdzającymi znajomość języka francuskiego na odpowiednim poziomie. Uznawane są na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.

Tłumaczenie

Zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeniowej z języka francuskiego. W każdej sytuacji, kiedy nie znasz języka francuskiego zgłoś się do nas !

Warsztaty naturalnie francuski Katowice

Zachęcamy wszystkie szkoły na Śląsku do współpracy z Alliance Francaise w Katowicach! Zapraszamy na warsztaty ekologiczne w ramach projektu "naturalnie francuski".

Sala do wynajmu

Serdecznie zachęcamy do współpracy z Alliance Francaise w Katowicach! Oferujemy wynajem sali na konferencje, szkolenia spotkania i inne eventy.

facebook - alliance francaise Katowice

Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco...

Ochrona prywatności