Kursy języka francuskiego Katowice
Kursy języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zajęcia w grupach i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy na językową i kulturalną podróż do Alliance Francaise Katowice! Dowiedz się więcej
logo DELF/DALF

Zapraszamy do zapisów na egzaminy z j. francuskiego DELF/DALF w roku 2017. Certyfikaty DELF i DALF są oficjalnymi dokumentami potwierdzającymi znajomość języka francuskiego na odpowiednim poziomie. Uznawane są na całym świecie i honorowane przez wszystkie środowiska zawodowe oraz edukacyjne.

Kursy języka francuskiego Katowice

Kursy języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zajęcia w grupach i zajęcia indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy na językową i kulturalną podróż do Alliance Francaise Katowice!

Wakacyjne kursy j. francuskiego Katowice

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do zapisów na intensywne kursy wakacyjne języka francuskiego oraz wakacyjne konwersacje z native-speakerem w AF w Katowicach!

Tłumaczenie

Zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeniowej z języka francuskiego. W każdej sytuacji, kiedy nie znasz języka francuskiego zgłoś się do nas !

Alliance Francaise praca, travail

Aktualne oferty pracy, staży i praktyk ze znajomością języka francuskiego i nie tylko...

Voucher na kurs francuskiego

Szukasz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie oryginalne rozwiązanie! Spełnij marzenia swoich bliskich i podaruj im kurs języka francuskiego w Alliance Francaise Katowice.

Oferty turystyczne  - Prowansja we Francji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami turystycznymi wyjazdów oraz podróży do Francji i nie tylko...

facebook - alliance francaise Katowice

Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco...

Ochrona prywatności